ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZİN ONURUNA İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ

Sayın Valimiz  Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü hanımefendinin katılımlarıyla şehit ailelerimize ve gazilerimize iftar programı düzenlendi. 

 İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen programa Sayın Valimiz  Enver Ünlü; eşi Sema Ünlü hanımefendi, Garnizon ve 5. Hudut Alay Komutan V. P. Albay Ali Taşdelen, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Sağlam, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Vali Yardımcısı Bilgehan Karanfil, Aralık Kaymakamı Kemal Duru, Tuzluca Kaymakamı Abdullah Kadıoğlu, Karakoyunlu Kaymakamı Kamil Güzel, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Komutan V. Ömer Ersever,  İl Müdürümüz Sefer Coşar, İl Müftüsü Mustafa Tekin, şehit aileleri ve gaziler ile aileleri katıldı.

Şehit aileleri ve gazilerimiz ile yakından ilgilenen Valimiz, masaları tek tek gezerek davetlilerle sohbet etti ve onların istek ve sorunlarını dinledi. 

Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve okunan ezanla birlikte oruçların açılmasının ardından İl Müftüsü Mustafa Tekin tarafından yapılan duayla devam etti.Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRÜMÜZ SEFER COŞAR'IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

Önceki Sayfa : GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ