İL MÜDÜRÜMÜZ SEFER COŞAR'IN YENİ YIL MESAJI

Aile ve Sosyal Politikalar Iğdır İl Müdürlüğü olarak 2017 yılını geride bırakırken; yeni umutlarla, birlik, beraberlik, kardeşlik ve barış duyguları içerisinde 2018 yılını karşılamaktayız.
 
Yeni yıl ile birlikte, geride bıraktığımız yılı değerlendirme, hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı tekrar gözden geçirme fırsatı yakaladık. Çalışma alanlarımızın zorluğu ve dezavantajı göz önüne alındığında tüm çalışanlarımızın harcamış oldukları emek ve göstermiş oldukları çaba sayesinde başarılı bir yılı geride bıraktığımızı görüyoruz.
 
2018 yılının getireceği yeni umut ve heyecan ile hizmet vereceğimiz çocuklarımızın, kadınlarımızın, yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, şehit yakınları ve gazilerimizin, değerli çalışma arkadaşlarımın ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar; öncelikle barışın egemen olduğu, sağlıklı, başarılı, huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.
 
 


Sonraki Sayfa: SAYIN VALİMİZİN EŞİ SEMA ÜNLÜ HANIMEFENDİ İLE KURUMUMUZDA KORUMA VE BAKIM ALTINDA BULUNAN ÇOCUKLARIMIZ POLİS EVİNDE BİR ARAYA GELDİ

Önceki Sayfa : İL MÜDÜRÜMÜZ SEFER COŞAR'IN (07-14) OCAK BEYAZ BASTON GÖRME ENGELLİLER HAFTASI MESAJI