18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARIMIZA VE GAZİLERİMİZE YEMEK VERİLDİ

Çanakkale Zaferinin 103. Yıldönümünde şehitlerimiz törenle anıldı.
 

Atatürk anıtına sırasıyla Valilik, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ve Iğdır Gazi ve Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin çelenklerinin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, daha sonra Mehmet Çavuş Anıtı’na geçilerek Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Iğdır Gazi ve Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin çelenklerinin sunumu ve saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması, şehitlerimiz için saygı atışı yapılması ve Şehitlik defterinin imzalanması ile devam ederek, şehitlerin temsili mezar taşlarına karanfil bırakılmasının ardından son buldu.

Sayın Valimiz Enver ÜNLÜ, eşi Sema ÜNLÜ hanımefendi, ilçe kaymakamları ve kurum müdürleriyle birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla şehit yakınları ve gaziler onuruna düzenlendiğimiz yemekte, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile buluştu.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, yemek ikramı ile devam ederek Sayın Valimiz Enver ÜNLÜ’nün konuşmaları ile devam ederek şehitlerimiz için okunan duaların ardından son buldu.

 


 


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRÜMÜZ SEFER COŞAR’IN “18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ” MESAJI

Önceki Sayfa : SAYIN VALİMİZİN EŞİ SEMA ÜNLÜ HANIMEFENDİ TENZİLE ERDOĞAN BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ